DOM Z KLOCKÓW

PROJEKT + BUDOWA + NADZÓR. Kompleksowo. W trzech rozmiarach S, M, L. Gotowy, ale z możliwością drobnych zmian i dostosowania do Twoich potrzeb. W dwóch standardach wykończenia. Drewniany, naturalny, pachnący latem. Do wybudowania w tydzień.

PROJEKT DOMU

Indywidualny, skrojony do Twoich potrzeb. Z Kotwicą Marzeń, którą tworzymy na podstawie ankiet, rozmów i analizy Twoich inspiracji. I do której stale wracamy, podczas całego procesu projektowego, żeby być pewnym, że trzymamy się obranego kursu.  Ahoj!

PROJEKT WNĘTRZA

Szyty na miarę, dopasowany do Ciebie. Zaskoczymy Cię dwoma propozycjami, które będą odzwierciedlać to jaki jesteś, a Ty będziesz mógł wybrać, w której z form, czujesz się najlepiej. Obiecujemy, że dowiesz się o sobie czegoś nowego i będzie to przyjemny proces.

TWÓJ DOM MARZEŃ

Wybuduj z nami zdrowy i naturalny dom, który rośnie wraz z rodziną, a potem się zmniejsza.

CO OFERUJEMY?

Kompleksowa usługa: PROJEKT + BUDOWA + NADZÓR. „Dom z klocków” w trzech rozmiarach S, M, L. Gotowy, ale z możliwością drobnych zmian i dostosowania do Twoich potrzeb. W dwóch standardach wykończenia: deweloperskim i „pod klucz”.
* Projekty domów są dostępne w opcji z dachem płaskim (zielonym) i dwuspadowym. Oferta nie obejmuje kosztów działki, przyłączy zewnętrznych, przygotowania dojazdu – utwardzenia oraz ogrodzenia. (po dokładny zakres oferty proszę kliknąć w link STAN DEWELOPERSKI i STAN „POD KLUCZ”)

 

PROJEKT

kompleksowa usługa od koncepcji do zatwierdzenia w urzędzie

II TYPY WYKOŃCZENIA

standard deweloperski i „pod klucz”,
co wybierasz?

BUDOWA

od fundamentu aż po dach
szybko i sprawnie

III ROZMIARY

Small, Medium, Large
50  &  75  &  100 m2

NADZÓR

nasz nadzór nad budową
= Twój Święty Spokój!

100% NATURY

zaawansowane technologicznie rozwiązania o zapachu drewna

KIM JESTEŚMY?

FIRMĄ RODZINNĄ Z TRADYCJAMI
Z uporem dziecka wierzymy w to, że marzenia są po to, żeby je realizować.
Z profesjonalizmem, pasją i doświadczeniem podchodzimy do naszych projektów.
Jesteśmy parą architektów. Rok temu przeprowadziliśmy się do domu, wielkości naszego poprzedniego mieszkania w bloku. Niecałe 50 m2. Na wsi jesteśmy bliżej natury. Dom wybudowaliśmy w tydzień. Jest drewniany. W 100% naturalny. Pachnie latem. I czujemy się w nim jak na wakacjach. Lubimy prostotę i minimalizm. Wiemy, że mniej znaczy więcej. Fascynuje nas architektura w pełni naturalna, wkomponowana w przyrodę i dostosowana do potrzeb użytkownika. Artykuł o nas w Wysokich Obcasach wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród osób, które chcą mieszkać podobnie. W odpowiedzi na to – stworzyliśmy ofertę „domu z klocków” w trzech rozmiarach: 50, 75 i 100m².

Przeczytaj wywiad z nami w
Wysokich Obcasach <klik>

ZAJRZYJ OD KUCHNI

Zobacz jak wyglądała wygląda życie codzienne w domu z klocków. Tak po prostu.
Wiem, że wiele osób marzy o własnym domu ale często wpada w błędne koło myśląc: „nie jestem jeszcze gotowy, nie wiem od czego zacząć, koszty budowy przerosną moje możliwości, a sama budowa wykończy nerwowo… ufff – to już może lepiej wezmę spokojnie kredyt na mieszkanie” – Znam to. Nic bardziej błędnego. Bo dom może być – połową kosztów – zakupu mieszkania o tej samej powierzchni. A budowa – zamknąć się w przeciągu tygodnia czasu. Zdziwiony/a?

Czasy kiedy budowano cegła po cegle lub kamień po kamieniu już dawno minęły. Dziś mamy technologie, dzięki którym dom może stanąć – tak jak ten – choćby w tydzień. Stan surowy zamknięty. Aby tak się stało, dom musi być odpowiednio zaprojektowany. I przemyślany. Jak zbudować dom dla w tydzień? Warto skorzystać z technologii prefabrykowanej. Oznacza to, że wszystkie elementy zostaną dokładnie wykonane w fabryce i kiedy przyjadą na budowę będą wymagały jedynie złożenia. To trochę jak dom z klocków. Plusy takiej technologii? Szybko. Dokładnie. Tu nie ma miejsca na pomyłki ani na improwizacje na budowie. Dzięki szybkiej i sprawnej budowie zaoszczędzamy czas, nerwy i pieniądze. W zasadzie można by wyjechać na kilka dni i wrócić do gotowego już domu. Fajnie co?

Czytaj więcej na blogu: 3 fakty i mity na temat budowy domu

Zainteresowany/a?

Skontaktuj się z nami, lub wyślij kontakt do siebie, wówczas my skontaktujemy się z Tobą.

kontakt@architekturaszytanamiare.pl